РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
IІ Міжнародного фестивалю — конкурсу
вокального та інструментального мистецтва
«Star Music Time»
15.05.2021-26.06.2021.

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.
Місто
Нагорода
Блажнова Полина Номінація «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна , м.Дніпро
ІІ
Мельничук Олександр «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, смт. Стрижавка
ІІІ
Ugarina Oryna «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Маріуполь
ІІ
Kryvoruchko Nelli «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Маріуполь
ІІІ
Tischenko Yulija «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Маріуполь
ІІІ
Демченко Антоніна «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Кривий Ріг
ІІ
Авдюгіна Єва «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Одеса
І
Авдюгін Руслан «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Одеса
ІІ
Зеленіна Анастасія «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Дніпро
ІІІ
Дует: Штибель Анастасія та Попович Ніколетта «Фортепіано, клавішні»-ансамблі 1 вікова категорія:(5-9років)
Україна, м.Перечин
І
Савчук Марія «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Корчагіна Камілла Номінація: «Фортепіано, клавішні» 1 вікова категорія: (5-9років)
Україна, м.Дніпро
І
Короташ Марія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
І
Прачук Наталія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Ківерці
ІІІ
Рясіченко Марія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Андрушівка
ІІ
Гура Анастасія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Кременець
ІІІ
Максим Найдьон «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Тяпаєва Катерина «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Миколаїв
І
Ковтун Анастасія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13 років)
Україна, м.Шостка
ІІ
Драган Анна «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13 років)
Україна м.Христинівка
І
Галан Ірина «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13 років)
Україна, м.Рівне
ІІ
Кіселик Іванна «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13 років)
Україна, м. Червоноград
ІІІ
Сябро Дарина «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13 років)
Україна, м.Київ
ІІ
Анвін Анастасія-Ніколь «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м. Одеса
І
Міняйло Валерія «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Владимирова Олена «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Павлоград
ІІ
Іванушкіна Аріна «Фортепіано, клавішні» 2 вікова категорія:(10-13років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Кононенко Аріна «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна, м.Дніпро
І
Яворівська Софія «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна,м.Львів
ІІ
Топоров Артем «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна, м. Дніпро
І
Нємцов Олександр «Фортепіано, клавішні» 3 вікова категорія:(14 -17 років)
Україна, м.Дніпро
І
Футрик Зоряна «Фортепіано, клавішні» 4 вікова категорія:(18 -24 років)
Україна, м.Жидачів
ІІ

Номінація «Народні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Калганков Артем «Народні інструменти»-гітара 2 вікова категорія: (10-13р)
Україна, м. Дніпро
ІІ
Овсяник Лев «Народні інструменти»-акордеон 2 вікова категорія: (10-13р)
Україна, м.Остер
І
Сало Яна «Народні інструменти» бандура –вокал, 2 вікова категорія: (10-13р)
Україна, м.Дубно
ІІ
Цюцьмаць Христина «Народні інструменти»-акордеон 2 вікова категорія: (10-13р.)
Україна, с.Ямниця
ІІІ
Риснюк Анна «Народні інструменти»-баян 2 вікова категорія: (10-13р.)
Україна, с.Ямниця
ІІІ
Гоц Роман Номінація: «Народні інструменти»-баян, 3 вікова категорія: (14-17р)
Україна, м.Кременець
ІІ
Кручінін Юрій Номінація: «Народні інструменти»-гітара 3 вікова категорія:(14-17р.)
Україна, м. Вугледар
І
Ансамбль гітаристів "Консонанс" Номінація: «Народні інструменти»- ансамблі» 7 вікова категорія: Змішана
Україна, м.Кривий Ріг
ГРАН-ПРІ

Номінація «Струнні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Серафима Гриценко «Струнні інструменти»-скрипка 1 вікова категорія:(4-9р молодша)
Україна, м.Дніпро
ІІІ
Діхтяр Кирило «Струнні інструменти»-віолончель 1 вікова категорія:(4-9р молодша
Україна,м.Кременець
І
Кусік Марія Номінація: «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Одеса
ІІ
Андрієнко Олександр «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна, м.Кривий Ріг
ІІ
Ансамбль скрипалів Луцької музичної школи№3 «Струнні інструменти»-ансамблі 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна, м.Луцьк
І
Ансамбль скрипалів "Веселі струни" «Струнні інструменти»-ансамблі 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна, м.Березань
ІІ
Дьяченко Анастасія «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р)
Україна, м. Переяслав
ІІІ
Яловець Марія «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Чернігів
І
Міліщук Марія «Струнні інструменти»-скрипка 2 вікова категорія:(10-13р середня)
Україна, м.Луцьк
ІІ
Жижка Марія «Струнні інструменти»- скрипка 3 вікова категорія:(14-17р середня)
Україна, м.Одеса
ІІ
Микитенко Олександр «Струнні інструменти»- віолончель 3 вікова категорія:(14-17р середня)
Україна, м. Чернігів
ІІ
Мацюк Ольга «Струнні інструменти»- скрипка 3 вікова категорія:(14-17р середня)
Україна, м.Чортків
ІІІ
Ансамбль скрипалів “Violin voice “ «Струнні інструменти»-ансамблі VII вікова категорія: (змішана)
Україна, м.Дніпро
І

Номінація
«Духові та ударні інструменти»

П.І.
Місто
Нагорода
Скрипка Вікторія «Духові інструменти» -ксилофон І вікова категорія (4-9 років)
Україна, м. Черкаси
ІІ
Суботін Ілля «Духові інструменти» -ударні ІІ вікова категорія (10-13років)
Україна, м.Кривий Ріг
І
Губич Володимир «Духові інструменти» -труба ІІ вікова категорія (10-13років)
Україна, м.Львів
І
Гаркуша Матвiй Номінація: «Духові інструменти» -ксилофон ІІ вікова категорія (10-13 років)
Україна, м.Дніпро
ІІ

Номінація «Народний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Гумен Еліна Номінація: «Народний вокал» 1 вікова категорія (5-9 років)
Україна с.Коритняни
ІІ
Литвин Наталія Номінація: «Народний вокал» 1 вікова категорія (5-9 років)
Україна с.Коритняни,
ІІ
Вокальний дует ,,Gloria’’ Гумен Еліна та Литвин Наталія, Номінація: «Народний вокал»-ансамблі, 1 вікова категорія (5-9 років)
Україна с.Коритняни
І
Марина Махновецька Номінація: «Народний вокал» 3 вікова категорія (14-17 років)
Україна, м.Вінниця
«ГРАН-ПРІ»

Номінація «Академічний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Бадарла Теодор Номінація «Академічний вокал» 4 вікова категорія (18-24 років)
Україна, м.Хмельницький
І
Герук Павло Номінація «Академічний вокал» 5 вікова категорія (25-55 років)
Україна, м.Київ
І

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.
Місто
Нагорода
Петренко Людмила Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, м.Одеса
І
Кошибакі Флоренс Анна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(5-9 років)
Україна, м. Червоноград
ІІ
Іванюк Аріна Номінація «Естрадний вокал» 1 вікова категорія(4-9 років)
Україна, смт Компанiiвка
І
Плітко Олександра Номінація: «Естрадний вокал» 1 вікова категорія: (5-9 років)
Україна, м.Дніпро
ІІ
Галютіна Вероніка Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Дніпро
І
Юндіна Христина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Дніпро
І
Єлісєєва Емілія Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Дніпро
І
Kamila Zawada Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Polska, Bierówka
І
Владислава Попова Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Харків
ІІ
Підлісна Анелія-Катерина Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Винник
ІІІ
Голенко Арiна Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Дніпро
І
Пославська Єва Номінація «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Львів
«ГРАН-ПРІ»
Болотіна Дарина «Естрадний вокал» 2 вікова категорія(10-13 років)
Україна, м.Рівне
ІІ
Kaja Jacek Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Polska, Strzyżów
І
Проць Іванна Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м. Заставна
ІІ
Прохоренко Артем Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
І
Тихонова Дар'я Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Кілія
ІІ
Селіна Анна Номінація «Естрадний вокал» 3 вікова категорія(14-17 років)
Україна, м.Дніпро
І
Грибовська Анастасія Номінація «Естрадний вокал» 4 вікова категорія(18-24 років)
Україна, м. Житомир
І
Андрій Мурза Номінація «Естрадний вокал» 5 вікова категорія(25-55 років)
Україна, м.Полтава
ІІ
Поляк Алімє Номінація «Естрадний вокал» V вікова категорія(25-55 років
Україна, м.Генічеськ
І

Номінація
«Вокальні ансамблі», «Хор»

П.І.
Місто
Нагорода
Patrycja i Dorian Wachowscy Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Polska, Jasło
І
Дует "Джерельце" Номінація «Вокально-естрадні ансамблі» 2 вікова категорія (10-13 років)
Україна, смт Славське
ІІ
Хор "Vivo" Номінація: «Хор» ІІ вікова категорія (10-13 років)
Україна, м.Баштанка
«ГРАН-ПРІ»
Вокальний колектив "Веселі Нотки" Номінація: «Вокальні колективи»-хор, ІІ вікова категорія(10-13 років)
Україна, м. Червоноград
І
Народний вокальний квартет "Крила" Номінація: «Вокально-естрадні ансамблі» V вікова категорія:(25-55 років )
Україна м. Генічеськ
І
Вокальний дует "Доля" Номінація: «Вокально-естрадні ансамблі» V вікова категорія:(25-55 років )
Україна м. Генічеськ
І
Тріо "Музичні переливи" Номінація: «Вокальні ансамблі»-народний вокал VI вікова категорія:(56 + років )
Україна м. Генічеськ
ІІ
Вокальний ансамбль "Веселі дівчата" Номінація : «Вокальні ансамблі»-народний вокал VII вікова категорія (змішана)
Україна, смт. Новоолексіївка
ІІ

Номінація «Вокально-інструментальні колективи, соло» 2 вікова категорія

П.І.
Місто
Нагорода
Іщук Марія Номінація:«Вокально-інструментальна» II вікова категорія: (10 -13 років)
Україна, м.Київ
І

International Art Festival

Star Music Time